Domény EU zdarma pro čtenáře Maxiorla

Chcete si bezplatně zaregistrovat plnohodnotnou doménu EU? Nyní máte možnost. Pro čtenáře webu Maxiorel.cz jsme připravili speciální kód, na jehož základě je možné doménu EU získat zcela zadarmo na jeden rok.
reklama

K doméně budete s největší pravděpodobností potřebovat odpovídající webhosting. Po úspěšné registraci si jej můžete objednat k bezplatně získané doméně, ceny jsou příznivé a na výběr máte z několika balíčků. Zoner se svou službou Czechia nabízí webhosting pro webové aplikace s podporou PHP i ASP.NET.

Bezplatnou registraci domény pro čtenáře Maxiorel.cz nabízí společnost ZONER software, akreditovaný registrátor domén EU. Kromě webhostingu a registrace domény EU si u ní můžete zaregistrovat i další domény, v nabídce je přes 40 světových domén. 

Registraci své domény EU proveďte na adrese www.czechia.com/akce-eu-domena. Speciální kód, který vám umožní doménu registrovat na jeden rok zdarma je: WKNM-MD0B-4FBA. Nezapomeňte si při registraci přečíst pozorně podmínky objednání.

Nabídka je platná do konce června.

 

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Velice děkuji za tuto akci. :)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru