Do Windows Store budou moci vkládat aplikace i Češi

Microsoft oznámil, že při vydání další verze Windows 8 budou do Windows Store moci vkládat aplikace také vývojáři z České republiky.
reklama

Když Microsoft vydal spolu s Windows 8 consumer preview Windows Store, mohli aplikace přidávat pouze vývojáři z pěti zemí - Indie, Japonska, Německa, Francie a Spojených států. Nyní Microsoft na svém blogu oznámil, že při vydání další (nejspíš RC) verze Windows 8 zpřístupní Windows Store vývojářům z třiatřiceti nových zemí včetně České republiky.

Na registrační poplatky vývojářů včetně možných metod plateb pro Windows Store se můžete podívat zde. Microsoft také dodal, že vývojáři budou moci vkládat své aplikace ve 109 jazycích. Nová verze Windows 8 by podle všeho měla přijít co nevidět - dokládá to například to, že Microsoft již nepřijímá pro Windows 8 Consumer preview žádné nové aplikace.

Zdroj: Windows8beta

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru