Digg vydá vlastní RSS čtečku

Společnost Digg vydá v červnu - ještě před ukončením provozu Google Readeru - betaverzi své vlastní RSS čtečky. 
reklama

Špatnou zprávou však je, že nebude dostupná zcela zdarma. Vývojáři Digg na oficiálním blogu zpoplatnění služby zdůvodnili tím, že bezplatné produkty na internetu nebývají příliš úspěšné, jelikož jejich tvůrci nemají žádnou motivaci je vylepšovat. Digg podle svých slov musel vyvinout produkt, na který se lidé budou moci spolehnout a budou vědět, že tu pro ně vždy bude. Navíc téměř polovina uživatelů, jichž se Digg dotazoval, údajně uvedla, že by jim nevadilo za náhradu Google Readeru platit. Společnost prý zatím nestanovila konečnou cenu produktu.

Google oznámil, že ukončí provoz svého Readeru prvního července. Pro mnohé uživatele bylo toto prohlášení šokem, jelikož aplikace byla dostupná již od roku 2005. Google ukončení provozu služby zdůvodnil tím, že i přes velkou a loajální uživatelskou základnu počet uživatelů během posledních let neustále klesá. Podle vývojářů Digg bude jejich čtečka obsahovat ty nejlepší části Google Readeru a zajímavé nové funkce.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru