Dell uvádí svůj vůbec první komunikátor

Společnost Dell má zřejmě každý z IT branže zažitou jako firmu, které se drží svých tradic. Dnes se ovšem rozhodla zařadit do svého produktového portfolia vůbec poprvé v historii také plnohodnotný komunikátor.
reklama

O zařízení se spekuluje již dlouho, nicméně až teprve dnes jej můžeme spatřit v celé jeho kráse – tento sympatický strojek běží na OS jménem OPhone, což je variace China Mobile na Google Android. Dell se bohužel nepochlubil s konkrétními technickými parametry, takže o těch můžeme jen spekulovat.

Dell uvádí svůj vůbec první komunikátor

Něco málo informací však na veřejnost přece jen prosáklo: Model má 3,5" dotekový displej a jeho první verze s názvem Mini 3 prozatím nebude mít Wi-Fi (to dnes pokládáme za vyloženě nerozumné). Dell Mini 3 se zpočátku objeví u operátorů China Mobile a Claro (Brazílie). Tak či onak, předpokládáme, že právě z důvodu absence Wi-Fi sáhne většina příznivců Android OS po nějakém jiném modelu, vždyť dnes už je jejich nabídka příjemně široká...

Zdroj: CNET News

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru