Del.icio.us zmizelo, ať žije Delicious.com.

Oblíbená bookmarkovací služba Del.icio.us prošla radikální změnou, která se týká jak její webové adresy, tak názvu a práce s webem. Změna se dotkla i některých uživatelů. Během transformace byl web nějakou chvíli nedostupný, nyní by již vše mělo fungovat.
reklama

Původní adresa del.icio.us je přesměrována na delicious.com, kde si můžete všimnout změn hned na první straně. Přibyla nová grafika i layout. Změny jsou patrné i po přihlášení do uživatelského profilu. Osobně oceňuji přehlednost seznamu záložkovaných článků a dobře čitelnou informaci o tom, kolik lidí si přidaný článek také zařadilo mezi oblíbené.

Del.icio.us zmizelo, ať žije Delicious.com.

Pokud jste se včera marně zkoušeli do Delicious přihlásit a stránka s možností zaslání nového hesla vám tvrdila, že nemáte oprávnění k ní přistupovat, zkuste to dnes znovu. Sám jsem si včera večer myslel, že jsem z nějakého důvodu dostal ban, nicméně pravda je taková, že během transformace webu byly některé uživatelské účty nedostupné.

Podrobněji se o vylepšeních v rychlosti, hledání a designu na Delicious.com dozvíte v delicious blogu. Koukněte i na video ukazující proces změn na webu.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru