Del.icio.us zmizelo, ať žije Delicious.com.

Oblíbená bookmarkovací služba Del.icio.us prošla radikální změnou, která se týká jak její webové adresy, tak názvu a práce s webem. Změna se dotkla i některých uživatelů. Během transformace byl web nějakou chvíli nedostupný, nyní by již vše mělo fungovat.

Reklama

Původní adresa del.icio.us je přesměrována na delicious.com, kde si můžete všimnout změn hned na první straně. Přibyla nová grafika i layout. Změny jsou patrné i po přihlášení do uživatelského profilu. Osobně oceňuji přehlednost seznamu záložkovaných článků a dobře čitelnou informaci o tom, kolik lidí si přidaný článek také zařadilo mezi oblíbené.

[inline:delicious.png]

Pokud jste se včera marně zkoušeli do Delicious přihlásit a stránka s možností zaslání nového hesla vám tvrdila, že nemáte oprávnění k ní přistupovat, zkuste to dnes znovu. Sám jsem si včera večer myslel, že jsem z nějakého důvodu dostal ban, nicméně pravda je taková, že během transformace webu byly některé uživatelské účty nedostupné.

Podrobněji se o vylepšeních v rychlosti, hledání a designu na Delicious.com dozvíte v delicious blogu. Koukněte i na video ukazující proces změn na webu.

Reklama

Přidat komentář