Další Windows budou možná již v létě 2013

Microsoft možná vydá novou verzi Windows již v létě příštího roku pod názvem Windows Blue. A podle některých informací budou dostupné zcela zdarma.
reklama

Pokud vás nebaví používat řadu let ten samý operační systém, počkejte si na nové Windows Blue. Ty podle neověřených informací z Microsoftu nabídnou časté aktualizace podobně jako třeba Mac OS X. Možná nejvíce šokující je zpráva, podle které by se Windows Blue měly objevit již v létě příštího roku. Není zatím jasné, zda Blue budou další "standardní" Windows, či pouze Service Pack nebo nějaký jiný druh vylepšení Windows 8, jedna věc je však jistá: Microsoft bude nové verze Windows nyní vydávat rychleji.

I když každoroční vydávání nových verzí Windows může na první někoho obtěžovat, nebude tomu tak. Zaprvé mají být nové verze Windows velmi levné, s velkou pravděpodobností i bezplatné, a to především díky ziskům z Windows Store. Pokud cena nových upgradů bude opravdu dobrá a Microsoft nebude uživatele obtěžovat spoustou nových funkcí, může s novou strategií opravdu uspět. Podle serveru The Verge Microsoft uvažuje také o tom, že při vydání Blue znemožní vývojířům vytvářet aplikace určené pro Windows 8, čímž by měl uživatele přimět k upgradu. To je však zatím jen nepotvrzená informace. Podle The Verge Microsoft při vydání Blue také standardizuje Windows SDK pro Windows 8 a Windows Phone 8.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru