Další výpadek GMailu

Někteří z uživatel byli bez GMailu zhruba hodinu.
reklama

Společnost Google se nechala slyšet, že již zdárně opravila problém, který činil její klíčovou službu GMail určenou pro soukromé i korporátní zákazníky nepřístupnou pro některé z nich. Počet postižených bohužel není přesně znám, stejně jako detaily celého "renoncu" či proč k němu vlastně došlo.

Mluvčí Google k věci sdělil v 8 hodin ráno pacifického času: "Problémy s Google Contacts způsobily, že uživatelé zažívali zpomalenou práci, popřípadě pro ně byla služba rovnou zcela degradována na cca hodinu." Jako obvykle následovala obligátní omluva: "Omlouváme se za způsobené problémy. Stejně jako vždy, i nyní bude zveřejněna zpráva o incidentu na Apps Status Dashboard."

Zdroj: Internetnews.com

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Byl to prozatím největší výpadek Google kontaktů, a s ním i Gmail a Gtalk, jaký jsem kdy zažil. Služba nefungovala několik hodin, prakticky celé odpoledne.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru