CZ.NIC certifikuje registrátory domén. Nejlepší je WEB4U

Správce domény CZ, sdružení CZ.NIC provedlo hodnocení českých registrátorů, ze kterého vyšla společnost Web4U jako vítěz. O další dvě místa na špici se dělí ZONER software a ACTIVE 24. Hodnocení probíhalo v rámci nového procesu certifikace registrátorů.
reklama

CZ.NIC zavedlo certifikaci registrátorů proto, aby zpřehlednilo nabídku na tomto trhu a zároveň pomohlo odlišit méně kvalitní registrátory od těch špičkových. Certifikace je přitom dobrovolná a probíhá na základě žádosti registrátora. Hodnotí se celá řada kritérií jako jsou samotná registrace české domény, nápověda, technické zpracování registrace nebo doplňkové služby.

Web4U jako jediný z momentálně hodnocených 49 registrátorů získalo nejenom všech pět hvězdiček (spolu se ZONER software a ACTIVE 24), ale také 100% hodnocení vyjádřeno čísly.

Další informace najdete na webu Web4U nebo přímo v přehledu certifikovaných registrátorů na webu CZ.NIC. Tamtéž najdete tiskovou zprávu o certifikacích.

Na kterém místě skončil registrátor vaší domény?

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru