Czechia.com rozdává k SSL certifikátům Xbox 360 a iPad 2 zdarma

Webový portál Czechia.com přišel se zajímavou nabídkou, v rámci které zákazníci k objednávkám certifikátů Thawte Wildcard a Verisign EV dostanou herní konzoli Xbox 360 nebo tablet iPad 2 zcela zdarma.
reklama

První akce se týká certifikátu Thawte Wildcard, který se hodí k zabezpečení neomezeného počtu domén 3. řádu, tedy subdomén (*.nazevdomeny.cz). Certifikáty Thawte jsou standardně podporovány všemi webovými prohlížeči a jsou tedy plně důvěryhodné. Cena Thawte na jeden rok byla stanovena na 12 990,- Kč, na dva roky pak 19 990,- Kč. Stejné ceny platí i pro obnovení certifikátu (renewal). Ke všem objednávkám tohoto certifikátu vám dá Czechia.com Xbox 360 Standard 4GB zdarma.

Druhá akce se pak týká prestižního SSL certifikátu VeriSign EV, jenž poskytuje nejvyšší stupeň ověření vaší společnosti a je v prohlížečích identifikován výraznou zelenou barvou v adresovém řádku. To deklaruje vyšší úroveň kvality služeb a zabezpečení. Tyto certifikáty používá většina významných světových společností. Cena certifikátu VeriSign EV na jeden rok je 24 990,- Kč, na dva roky pak 39 990,- Kč. Stejné ceny platí i pro obnovení (renewal). Ke každé objednávce Czechia.com dodá Apple iPad 2 WiFi 16GB zcela zdarma.

Zdroj a objednávky certifikátů: Czechia.com

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Tak tahle reklamstina uz me tedy poradne leze na nervy. Nechapu jak na to jeste dneska nekdo muze skocit, tim mene clovek ktery pise verejne pristupne clanky. Podle me bud jenom tupe papouskuje, nebo se sam podili na dalsim sireni reklamy. Protoze napsat, ze neco dostanu zdarma, kdyz prijem onoho zbozi je podminen vydajem minimalne 12 990,-... No co dodat, nema smysl se rozcilovat, vzdyt tohle je dneska vlastne uplne normalni...

Profile picture for user Jan Polzer

Zoner Software je dlouhodobým sponzorem tohoto webu, nabídka zmíněných zařízení u SSL certifikátů mi přijde zajímavá, takže proč o tom nenapsat. Číst to přeci nemusíte. Ostatně, když koukám do aktualit nazpátek, nic podobného jsme dlouho nepsali, o článcích ani nemluvě.

Nebo máte pocit, že na Maxiorlovi vycházejí články typu "neoznačená reklama"?

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru