Coworking centrum také v Brně

Začátkem prosince bylo v Brně otevřeno nové coworkingové centrum. Jste z Brna, pracujete tzv. na volné noze a chybí vám pracovní kolektiv? Pak vás možná myšlenka coworkingu osloví.
reklama

Coworking je možnost, jak zůstat na volné noze, zároveň se však zařadit do kolektivu podobně smýšlejících lidí. Coworkingová centra nabízejí pronájem pracovního prostoru sdíleného více lidmi. Na rozdíl od kanceláře je pronájem místa v coworkingovém centru většinou levnější. Nejste uzavřeni sami v místnosti, ale máte svůj pracovní kout ve větším prostoru (open space) s dalšími lidmi, často i z podobného oboru.

V Brně takové centrum vyrostlo v prosinci. Brno Coworking Center nabízí rekonstruované prostory na Štefánikově ulici v Brně. Každý zájemce, který podepíše nájemní smlouvu, dostane pracovní prostor s uzamykatelným boxem a přípojkou k internetu. Pro společné užívání je připravena multifunkční tiskárna, laminovačka, projektor a běžná kancelářská elektronika. Prostory jsou koncipovány pro dvanáct stálých členů.

Brno Coworking Center

Brno Coworking Center

Další informace o Brno Coworking Center získáte na adrese www.bcwc.cz. Pro další informace o coworkingu koukněte na Wikipedii.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru