Coworking centrum také v Brně

Začátkem prosince bylo v Brně otevřeno nové coworkingové centrum. Jste z Brna, pracujete tzv. na volné noze a chybí vám pracovní kolektiv? Pak vás možná myšlenka coworkingu osloví.

Reklama

Coworking je možnost, jak zůstat na volné noze, zároveň se však zařadit do kolektivu podobně smýšlejících lidí. Coworkingová centra nabízejí pronájem pracovního prostoru sdíleného více lidmi. Na rozdíl od kanceláře je pronájem místa v coworkingovém centru většinou levnější. Nejste uzavřeni sami v místnosti, ale máte svůj pracovní kout ve větším prostoru (open space) s dalšími lidmi, často i z podobného oboru.

V Brně takové centrum vyrostlo v prosinci. Brno Coworking Center nabízí rekonstruované prostory na Štefánikově ulici v Brně. Každý zájemce, který podepíše nájemní smlouvu, dostane pracovní prostor s uzamykatelným boxem a přípojkou k internetu. Pro společné užívání je připravena multifunkční tiskárna, laminovačka, projektor a běžná kancelářská elektronika. Prostory jsou koncipovány pro dvanáct stálých členů.

Brno Coworking Center

Brno Coworking Center

Další informace o Brno Coworking Center získáte na adrese www.bcwc.cz. Pro další informace o coworkingu koukněte na Wikipedii.

Reklama

Přidat komentář