CopyTrans Manager, freeware alternativa k iTunes, podporuje iOS 5

Zdarma dostupná alternativa k iTunes, správce souborů a médií určených pro iPhone, iPod Touch nebo iPad, podporuje jako první freewarová alternativa k iTunes také iOS 5 a nový telefon iPhone 4S.
reklama

Pokud vlastníte iPod Touch, iPad nebo iPhone v libovolné verzi a výbavě, jste standardně odkázáni k tomu, abyste data do nich a z nich kopírovali pomocí iTunes, softwaru od Apple. Má to své výhody, mimo jiné jednoduchost a automatické zálohování veškerého obsahu v zařízení do počítače, ale také řadu nevýhod. Tou největší je pro mne osobně vytváření nabubřelé knihovny se vším, co se do zařízení kopíruje. V podstatě tak v počítači vznikají duplicitní data.

CopyTrans Manager

Používáte-li Windows a iTunes vám z nějakého důvodu nevyhovuje, můžete vyzkoušet zdarma dostupný CopyTrans Manager. Dovede kopírovat data do zmíněných zařízení v obou směrech, a to rovnou přetažením z okna do okna. Umožňuje editovat názvy skladeb a importovat obrázky k nim.

Další informace najdete na webu programu www.copytrans.net/copytransmanager.php.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru