Co nového ve vyhledávači Google?

Společnost Google přidala před několika dny do svého vyhledávače nejen funkce „velké“ a dobře viditelné, ale také několik menších, avšak neméně zajímavých...
reklama

Google Suggest byl obohacen o znalost některých dalších prvků – nyní pro příklad umí také počasí ve vybraných lokalitách. Častěji létající zřejmě potěší, že totéž umí Google i s lety, takže lze nyní online zjišťovat status letu. Obdobně jde také vyhledat hlavní město či provádět váhové a měnové konverze. Dalších podobných doplňků se prý máme dočkat co nevidět.

Co nového ve vyhledávači Google?

Druhou z méně bombastických (avšak stále příjemných) novinek je i Quick Scroll. Jak napovídá jméno, poté, co Quick Scroll nainstalujeme do svého Google Chrome 4, zpřístupní doplněk funkci, jež zajistí, že jsme u nalezené stránky navíc ještě automaticky posunuti na její nejrelevantnější část.

Zdroj: PCMag

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru