Co nového přinese Windows Phone 7 Mango

Microsoft zveřejnil několik informací o novinkách, které nabídne významná aktualizace operačního systému Windows Phone 7 s názvem Mango. Ta se má objevit na podzim.

Reklama

Mango uživatelům konečně umožní ukládat a sdílet dokumenty vytvořené v Office pomocí Office 365 a Windows Live SkyDrive. Díky tomu bude uživatel mít vždy jistotu, že má přístup k nejnovější verzi dokumentu. Další novinkou je unifikovaný mail. Mango uživateli umožní shromažďovat e-maily ze všech e-mailových účtů v jediné složce (nebo umožní maily různě třídit). Vylepšena bude i bezpečnost telefonu.

Klávesnice v Mangu bude rychlejší a přesnější a nabídne nejen opravu slov, ale také „nášeptávač“, který bude při psaní odhadovat slova. Co se týče webu, tam se dočkáme dvou výrazných změn. Za prvé, IE9 bude podporovat HTML5 a za druhé bude dostupná hardwarová akcelerace. Jednodušší bude také instalace aplikací a to díky novému e-shopu Windows Phone Marketplace. V neposlední řadě pak Microsoft slibuje, že Windows Phone 7 Mango přinesou “plnohodnotný multitasking.”

Zdroj: PCW

Reklama

Přidat komentář