Co nového přinese Windows Phone 7 Mango

Microsoft zveřejnil několik informací o novinkách, které nabídne významná aktualizace operačního systému Windows Phone 7 s názvem Mango. Ta se má objevit na podzim.
reklama

Mango uživatelům konečně umožní ukládat a sdílet dokumenty vytvořené v Office pomocí Office 365 a Windows Live SkyDrive. Díky tomu bude uživatel mít vždy jistotu, že má přístup k nejnovější verzi dokumentu. Další novinkou je unifikovaný mail. Mango uživateli umožní shromažďovat e-maily ze všech e-mailových účtů v jediné složce (nebo umožní maily různě třídit). Vylepšena bude i bezpečnost telefonu.

Klávesnice v Mangu bude rychlejší a přesnější a nabídne nejen opravu slov, ale také „nášeptávač“, který bude při psaní odhadovat slova. Co se týče webu, tam se dočkáme dvou výrazných změn. Za prvé, IE9 bude podporovat HTML5 a za druhé bude dostupná hardwarová akcelerace. Jednodušší bude také instalace aplikací a to díky novému e-shopu Windows Phone Marketplace. V neposlední řadě pak Microsoft slibuje, že Windows Phone 7 Mango přinesou "plnohodnotný multitasking."

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru