Co má společného Britney Spears a Drupal?

Zajímá vás, co má popová princeznička (mmm, to už asi dávno neplatí...) s redakčním systémem Drupal? Podívejte se na její webové stránky a hned uvidíte. Nebo že by ne? Letmý pohled na vzhled webu a rozložení prvků na stránce nenapovídá, že by se jednalo o Drupal. Použitý vzhled je v tomto směru docela dobře udělán.
reklama

Web Britney Spears

Avšak pokud se kouknete do struktury vygenerovaného HTML kódu, pak již nebudete na pochybách, že skutečně jde o Drupal. Ostatně, informuje o tom i jeho tvůrce Dries Buytaert v příspěvku Britney Spears has gone Drupal. Britney si web samozřejmě nedělala sama, ten má na svědomí její nahrávací společnost Sony BMG.

Jak je vidět, Drupal je vhodný pro malé i velké projekty (viz The New York Observer), i když se najdou i výjimky.

Zdroj: Dries Buytaert

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru