Co Češi hledali na Seznamu v uplynulém roce

I když do konce roku zbývá ještě pár dnů, portál Seznam.cz již nyní zveřejnil přehled nejúspěšnějších článků a videí ze serverů Novinky.cz, Super.cz a Sport.cz.
reklama

Začneme nejčtenějšími články na serveru Novinky.cz. Absolutním vítězem se stala nečekaná tragická zpráva o smrti českých hokejistů v Rusku, druhé a třetí místo se týkalo kauzy Anička (zprávy Policie našla tělo ztracené Aničky a Otakar T. nechal před pokusem o sebevraždu dopis na rozloučenou). Čtvrtou příčku obsadila zpráva o smrti Usámy bin Ládina a pětku uzavírá článek s titulkem Letecké záběry pochodu odborářů Prahou. A tragické příběhy dominovaly i na serveru Super.cz. Smutné prvenství zde získalo video Záběry startu letadla s hokejisty Jaroslavle, druhou a třetí příčku obsadila videa na téma tsunami v Japonsku. Dosud nezveřejněné záběry útoku na dvojčata z 11. září obsadily čtvrtou příčku a pětku uzavřelo přece jen trochu odlehčenější video s názvem "Vyvinutá moderátorka vysílala první vstup ve velice upnutém triku, v dalším už má sako".

Serveru Sport.cz dominovala tragédie italského motocyklisty Marca Simoncelliho, druhé a třetí místo obsadily články na téma MS 2011, čtvrtý nejčtenější článek se věnoval české tenistce Kvitové a pětku uzavírá článek o českém úspěchu v Davis Cupu. Nejsledovanější videa na Sport.cz byla tato: Nehoda Marca Simoncelliho, Rachůnek vyráží plexisklo s Arťuchinem, Na Eagera vytasila fanynka svá ňadra, Opilý finský trenér upadl na letišti a Neuznaný gól Brcelony proti Arsenalu

Co se týče nejčtenějších článků a nejsledovanějším videím na Super.cz, těm nedominoval nikdo jiný než Iveta Bartošová se svými skandály. 

Kompletní přehled nejčtenějších článků a videí můžete najít na blogu Seznam.cz.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru