Co bude umět webOS 1.1?

Ačkoliv si na Palm Pre ještě zřejmě nějakou chvíli počkáme, již nyní si můžeme prozradit, co nového nám u něj přinese upgrade operačního sytému na webOS 1.1.
reklama

Update nainstaluje mimo jiné i novou aplikaci od Sprintu jménem NFL. Ta uživateli hlásí denní zprávy a výsledky v lize amerického fotbalu. Jak se dá u podobně laděného stroje očekávat, vše je zde přímo procpáno multimédii a live streamy.

Další drobnou změnou jsou animovaná výsuvná okna v menu, která se po zvolení viditelně vysunou směrem odshora dolů. To dává komunikátoru určitě elegantnější dojem z obsluhy.

Za skutečně řádně pozměněný by se dal pokládat browser: Údajně je svižnější a jde mu lépe JavaScript, taktéž scrolling a zoomování je hladší. Mezi gesty se nám také objevuje "Forward", jež má napomoci spolu s tradičním "Back" k procházení historie.

Další změny se týkají Photo App, která je rychlejší, sekcí Memo a Email, aplikačního katalogu a je tu i několik dalších drobností na systémové úrovni (jiné notifikační zvuky, ...). Mnoho obrázků ze všech jmenovaných novinek najdete na zdroji.

Zdroj: PalmInfocenter

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru