Co Apple zítra představí na WWDC?

Již zítra startuje konference Apple s názvem World Wide Developer Conference (WWDC). Stejně jako minulý rok ji uvede šéf firmy Steve Jobs a představí nové produkty a služby společnosti. Na co se však můžeme těšit? Podle expertů je možností několik:
reklama

Nový iPhone 4G - ten Apple představí téměř jistě. A bude velmi zajímavé sledovat, zda bude podobný tomu, jehož fotografie se na internetu objevily před nedávnem.

iPhone OS 4 - opět, téměř jistě. O nové verzi operačního systému se Apple již zmínil a představil některé její nové funkce. Určitě se bude na co těšit.

iTunes "na oblaku" - téměř před šesti měsíci Apple koupil (a po té ihned uzavřel) službu Lala, která se zabývala streamováním hudby přes internet. A podobnou službu z dílny Apple nyní čeká řada jeho fanoušků.

Herní centrum - podle některých zahraničních serverů by Apple mohl přijít i s herním centrem - něco jako Xbox Live pro iPhone.

Hardwarové změny - Co se týče hardwaru, změn by se na WWDC mohly dočkat produkty Apple TV, Mac Pro a MacBook Air

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru