Čínský Alibaba chce udělat dojem na USA

Web Alibaba.com je nejlepším čínským e-commerce serverem, který plánuje více rozšířit svoje pole působnosti na amerických trzích. Toho se bude snažit dosáhnout svůjí vůbec první reklamní mega-kampaní.
reklama

Celá reklamní kampaň je jádrem Alibabových zámořských ambicí a vyhrazeno na ni je 30 milionů USD. Mluvčí webu sdělila, že se reklama bude snažit zkrátka zvýšit povědomí o službě, což se bude dít prostým způsobem - Alibaba zdůrazní, které z firem již využily jeho služeb a poté dosáhly úspěchu.

Server je již dnes navštěvován co do zahraničních osob v nejhojnější míře právě americkými uživateli (8,6 milionu je stav ke konci března). Mimochodem, Alibaba.com je platforma, na níž mohou ekonomické subjekty obchodovat naprosto se vším: Od surovin a polotovarů, až po hotové produkty. A ještě si prozraďme, jakým mottem se Alibaba hodlá zapsat do srdcí budoucích Rockefellerů: "Find It. Make It. Sell It."

Zdroj: Computerworld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru