Cinema 4D Release 10.5 v prodeji

Známý nástroj z oblasti modelování a 3D grafiky Cinema 4D se dočkal nové verze. Obsahuje řadu novinek, mezi kterými nechybí přímý import formátu DWG a podpora týmové práce s využitím referenčních objektů XRefs.
reklama

Co se týče spolupráce s jinými programy, je podporován výstup z AutoCADu verze 13 až 2008, včetně vrstev, bloků a referencí. Díky plné odpoře pro Allplan 2008 máte zaručen bezstrátový přenos ze Cinema 4D Release 10.5.

Podrobnosti k nové verzi programu Cinema 4D najdete na www.3dsoftware.cz. Zajímat by vás mohla také pražská akce Cinema Day 2007.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru