Chybové kódy aplikací a Windows v katalogu

Už vás štve, že se s vámi chybové hlášky různých programů nebo systému Windows baví jen v řeči čísel? Pak vám možná pomůže speciální překladový slovník - knihovna s rozsáhlou databází chybových kódů.
reklama

Na adrese www.pc-library.com najdete jednoduchou webovou aplikaci umožňující procházet databázi chybových kódů a čísel síťových portů. Na titulní stránce si rozklepnete číslo chyby a zobrazí se vám „lidský popis" chybového hlášení. Nechybí detaily o aplikacích, které s touto chybou mohou souviset, i o škodlivém softwaru, který je s tím svázán.

PC-Library.com

PC-Library.com

PC-Library.com je dílem společnosti Uniblue, kterou možná znáte jako výrobce Microsoftem certifikovaného čisticího a optimalizačního programu SpeedUpMyPC 2009.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru