Chromium má novou funkci pro resetování části prohlížeče

Budoucí verze Google Chrome by uživatelům měly usnadňovat řešení problémů s nastavením, které způsobily počítačové viry a červy.
reklama

Vývojář Francois Beaufort při zkoumání kódu nejnovějšího buildu Chromia zjistil, že Mozilla přidala možnost vrátit nastavení jednotlivých částí prohlížeče do původního stavu. Pokud půjdete do chrome://flags/#enable-reset-profile-settings, objevíte několik nových možností nastavení prohlížeče včetně tlačítka určeného pro reset, jak můžete vidět na tomto screenshotu. Mozilla se tak snaží dohnat konkurenci, jelikož Internet Explorer a Firefox již tuto možnost nabízejí. 

Pokud například infikovaný přídavek pro Gmail začne zneužívat váš prohlížeč, budete moci resetovat pouze přídavky a zbylé nastavení nechat tak, jak je. A to vše pomocí přehledného menu. Chrome 27 byl vydán nedávno a přinesl řadu vylepšení včetně zlepšení výkonu, následně se na internetu objevila i betaverze Chrome 28. Můžeme tak jen doufat, že se nové možnosti resetu jednotlivých částí prohlížeče brzy dočkají i koncoví uživatelé.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru