Chrome OS již za dva dny?

Google na sedmého prosince v San Franciscu svolal tiskovou konferenci, která slibuje "odhalení vzrušujících novinek, které se týkají Chrome." Znamená to, že se konečně dočkáme Chromebooku?
reklama

Možná ano, možná ne. Webový portál Digitimes nedávno přinesl zprávu o tom, že Chrome bude oficiálně uveden na trh tento měsíc. A podle webu Engadget, jehož předpovědi ohledně odhalení nových technologických novinek často vycházejí taktéž všechno naznačuje tomu, že bude v úterý představen netbook s OS Chrome.

Podle Engadgetu bude však tento měsíc dostupných pouze několik desítek tisíc tabletů pro "nejbližší přátele a rodinu Googlu." Server také v pátek přinesl fotografie klávesnice netbooku od Aceru, který údajně poběží na Chrome. Při bližším zkoumání fotografie si můžete všimnout několika webových funkcí. Caps Lock byl vyměněn za tlačítko na vyhledávání, klávesa shift naopak má indikátor zapnuté/vypnuté funkce caps lock a nad čísly ve vrchní řadě se nachází řada dalších tlačítek.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru