Chrome 29 umožňuje jednoduše resetovat tovární nastavení

Google tento týden vydal Chrome 29, který opravuje 25 chyb a přinesl několik vylepšení včetně relevantnějších návrhů při psaní URL nebo hledání v adresovém řádku.
reklama

Chrome 29 také obsahuje novou možnost jak pomocí stisknutí jediného tlačítka resetovat původní (tovární) nastavení prohlížeče, což se může hodit při vyskytnutí nečekaných potíží. Tak jako obvykle, i nyní Google vyzdvihl pouze několik novinek v nejnovější verzi svého Chrome. 

"Byla vylepšena technologie, která stojí za "Omniboxem" (tak Google nazývá adresový řádek). Díky tomu se zobrazují častější a relevantnější nápovědy když uživatel vkládá URL nebo v adresovém řádku vyhledává," uvedl Mark Pearson z Googlu na svém blogu. "Pro ty z vás, kteří mají rádi vůni nového automobilu jsme pak přidali novou funkci v nastavení Chrome, jež vám umožní navrátit nastavení do původního stavu," dodal Pearson s tím, že resetem nebudou ovlivněny uložené záložky a nainstalované webové aplikace.

Google také dostál svému slibu a přidal do Chrome pro OS X podporu oznámení (notification service). Tato funkce umožňuje vývojářům aplikací a add-onů  pro Chrome zobrazovat zprávy a upozornění vně okna prohlížeče. Oznámení debutovala v Chrome 28 v červenci a linuxová verze je stále nepodporuje. Na Macu nejsou notifikace integrovány do OS X Mountaion Lion Notification center ale zobrazují se v odděleném okně.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru