Chrome 29 umožňuje jednoduše resetovat tovární nastavení

Google tento týden vydal Chrome 29, který opravuje 25 chyb a přinesl několik vylepšení včetně relevantnějších návrhů při psaní URL nebo hledání v adresovém řádku.

Reklama

Chrome 29 také obsahuje novou možnost jak pomocí stisknutí jediného tlačítka resetovat původní (tovární) nastavení prohlížeče, což se může hodit při vyskytnutí nečekaných potíží. Tak jako obvykle, i nyní Google vyzdvihl pouze několik novinek v nejnovější verzi svého Chrome. 

"Byla vylepšena technologie, která stojí za "Omniboxem" (tak Google nazývá adresový řádek). Díky tomu se zobrazují častější a relevantnější nápovědy když uživatel vkládá URL nebo v adresovém řádku vyhledává," uvedl Mark Pearson z Googlu na svém blogu. "Pro ty z vás, kteří mají rádi vůni nového automobilu jsme pak přidali novou funkci v nastavení Chrome, jež vám umožní navrátit nastavení do původního stavu," dodal Pearson s tím, že resetem nebudou ovlivněny uložené záložky a nainstalované webové aplikace.

Google také dostál svému slibu a přidal do Chrome pro OS X podporu oznámení (notification service). Tato funkce umožňuje vývojářům aplikací a add-onů  pro Chrome zobrazovat zprávy a upozornění vně okna prohlížeče. Oznámení debutovala v Chrome 28 v červenci a linuxová verze je stále nepodporuje. Na Macu nejsou notifikace integrovány do OS X Mountaion Lion Notification center ale zobrazují se v odděleném okně.

Zdroj: PCW

Reklama

Přidat komentář