Chrome 28 beta pro Androd přináší podporu Google Translate

Poslední betaverze Chrome pro Android přináší zabudovanou podporu Google Translate s přibližuje se tak verzi Chrome na desktopu.
reklama

Nejen, že Google Translate není mrtev, aplikace určená pro překládání z a do většiny nejznámějších světových jazyků je v Chrome 28 Beta pro Android přesnější, než kdy dříve. Pokud si v betaverzi načtete webovou stránku v cizím jazyce, objeví se na spodním okraji displeje tlačítko, pomocí kterého lze stránku přeložit. "Google Translate funguje na bázi statistického překladu. Nyní podporuje 71 jazyků a i když přesnost překladu se bude u jednotlivých jazyků vždy lišit, i přibližný překlad je lepší, než žádný," uvedla Roya Soleimaniová z Googlu s tím, že vývojářský tým stále pracuje na vylepšení apliakce.

Betatesteři mohou v Nastavení pod položkou Bandwidth Management nyní také kontrolovat, jak jim Chrome 28 šetří datový limit kompresí dat. Mezi další novinky této betaverze patří podpora WebGL a full-screen podpora pro androidové tablety. Na kompletní seznam novinek v Chrome 28 beta se můžete podívat zde.

Zdroj: CNET

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru