Chrome 24 je zas o něco rychlejší

Nejnovější verze webového prohlížeče Google Chrome je rychlejší, opravuje na dvě desítky chyb a přináší podporu MathML.
reklama

To, že je Chrome opět o něco rychlejší, by podle Googlu měli poznat i samotní uživatelé a potvrzují to i testy provedené serverem TNW – podle nich je Chrome 24 opravdu nejrychlejší verzí Chrome, jaká tu kdy byla (při vydání betaverze Chrome 24 na konci minulého roku Google uváděl, že je Chrome o 26 % rychlejší, než byl v roce 2011). Kromě rychlosti uživatele na první pohled zaujme nová funkce, která umožňuje hledat záložky podle jejich názvu - jména záložek při hledání nabízejí pomocí funkce autocomplete.

Poslední významnou novinkou je pak podpora MathML která prohlížeči usnadňuje zobrazování matematických rovnicí. I když tuto funkci pravděpodobně nevyužije každý, někomu se může hodit. Kromě výše zmíněných novinek Chrome 24 opravuje celou řadu chyb včetně těch bezpečnostních (jedenáct rizikových, osm středně rizikových a pět málo rizikových), které byly objeveny nezávislými programátory v rámci programu, v němž Google poskytuje finanční odměnu za nově objevené díry ve svém prohlížeči. 

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru