Chcete pevný disk 320 GB LaCie zdarma?

Zajímavou nabídku včera zveřejnila společnost Corel. Každému, kdo si zakoupí balík grafických nástrojů CorelDRAW Graphics Suite X3 přidá zadarmo externí pevný disk LaCie s designem od F. A. Porsche.
reklama

320 GB externí pevný disk LaCie je připojitelný přes USB a myslím, že by mohl být zajímavý především pro majitele notebooků. Nabídka Corelu platí do 31. prosince 2007. Pokud se tedy chystáte před koncem roku utratit nějaké peníze za grafický software, může to pro vás být zajímavá volba.

Další informace najdete na stránkách Corelu.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru