Český rozhlas představuje nové aplikace pro iPhone a Android

Živé vysílání Českého rozhlasu od si od nynějška poslechnete ve všech mobilních telefonech a jiných mobilních zařízeních se systémy Android a také v iPhone od Apple.
reklama

Speciální aplikace nabízí poslech celoplošného, regionálního a digitálního vysílání stanic Českého rozhlasu. Najdete zde i vysílání do zahraničí. Kromě aktuálního programu si poslechnete i několik následujících a získáte zde i různé informace o Českém rozhlasu.

Pokud jste zkoušeli již betaverzi aplikace Českého rozhlasu pro iPhone, pak vězte, že nová verze získala atraktivnější vzhled a nabízí kompletní portfolio stanic. Zvuk je distribuován ve formátu AAC s kvalitou 128 kbps, uživatelé s pomalým internetovým připojením mohou využít 32 kbps.

ČRo pro iPhone

ČRo pro iPhone

Ve verzi pro Android najdete navíc budík, který vás probudí ranním vysíláním Českého rozhlasu. Navíc můžete nahrávat do formátu MP3 a vybraný pořad si stáhnout do svého zařízení.

ČRo pro Android

ČRo pro Android

Verze pro iPhone i pro Android podporují multitasking, minimální požadované verze OS jsou Android 1.6 a iOS 3.1.2. APlikace je možné stahovat z webu mobil.rozhlas.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru