Český rozhlas představuje nové aplikace pro iPhone a Android

Živé vysílání Českého rozhlasu od si od nynějška poslechnete ve všech mobilních telefonech a jiných mobilních zařízeních se systémy Android a také v iPhone od Apple.

Reklama

Speciální aplikace nabízí poslech celoplošného, regionálního a digitálního vysílání stanic Českého rozhlasu. Najdete zde i vysílání do zahraničí. Kromě aktuálního programu si poslechnete i několik následujících a získáte zde i různé informace o Českém rozhlasu.

Pokud jste zkoušeli již betaverzi aplikace Českého rozhlasu pro iPhone, pak vězte, že nová verze získala atraktivnější vzhled a nabízí kompletní portfolio stanic. Zvuk je distribuován ve formátu AAC s kvalitou 128 kbps, uživatelé s pomalým internetovým připojením mohou využít 32 kbps.

ČRo pro iPhone

ČRo pro iPhone

Ve verzi pro Android najdete navíc budík, který vás probudí ranním vysíláním Českého rozhlasu. Navíc můžete nahrávat do formátu MP3 a vybraný pořad si stáhnout do svého zařízení.

ČRo pro Android

ČRo pro Android

Verze pro iPhone i pro Android podporují multitasking, minimální požadované verze OS jsou Android 1.6 a iOS 3.1.2. APlikace je možné stahovat z webu mobil.rozhlas.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

Reklama

Přidat komentář