Český linkovací web na Drupalu

Do svého lednového přehledu českých a slovenských linkovacích služeb jsem doplnil další zajímavý web. Je zatím na začátku, takže zajímavý není ani tak přílivem čtenářů nebo kvalitou článků. Zajímavé je to, že běží na Drupalu. Pro tento redakční systém totiž existuje nadstavba v podobě projektu Drigg.
reklama

A právě Drigg umožňuje vytvoření linkovacího webu. Funkcionalita je klasická - přidávání a ubírání hlasů, komentáře, kategorie, žebříčky uživatelů i článků...

Zřejmě první českou implementaci systému Drigg najdete na adrese hotlink.cz.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru