České Radiokomunikace modře rozsvítí žižkovskou věž na podporu Světového dne diabetu

České Radiokomunikace se i letos rozhodly podpořit Světový den diabetu, který je určen na 14. listopadu, takže umožní změnu nasvícení žižkovské věže – ta bude po celou noc svítit modře. Právě modrá barva se stala symbolem prevence výskytu tohoto onemocnění, kterým jen v ČR trpí na milion obyvatel.
reklama

Kromě modrého nasvícení České Radiokomunikace poskytnou i prostory pro konání přednášky Prof. MUDr. Michala Anděla, CSc., garanta projektu, a prostranství kolem žižkovského televizního vysílače pro další využití Pochodu proti diabetu.

Pokud jde o celorepublikovou akci Pochod proti diabetu, tak ta se letos uskuteční v sobotu 14.11.2009 v rámci prve zmíněného Světového dne diabetu. Pochod si klade za cíl upozornit na nárůst nových pacientů s tímto onemocněním a také na důležitost prevence diabetu 2. typu. Barvou této mezinárodní kampaně je modrá, proto se lidé v tento den mohou v symbolické „modré“ zúčastnit pochodů proti diabetu. I dominanty měst jsou v tento den nasvíceny „modře“.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti České Radiokomunikace

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru