České knihy o Drupalu mají svůj web

Vzhledem k tomu, že moje knihy o redakčním systému Drupal se postupně rozmnožují, rozhodl jsem se, že si zaslouží vlastní, byť zatím velmi jednoduchý web, který je bude prezentovat. V minulém týdnu jsem jej tedy vytvořil.

Reklama

Poslední dobou stavím na Drupalu už jen větší projekty, jako jsou webové magazíny, rozsáhlejší firemní weby a občas eshopy. Jednoduchý malý web věnovaný nějakému produktu či malé firmě jsem už dlouho na Drupalu nestavěl. Dávám v takových případech přednost malým redakčním systémům bez potřeby databáze, jako je například GetSimple.

Jenže u webu věnovanému knihám o Drupalu není možné, aby běžel na něčem jiném, než právě na Drupalu. Jádro Drupalu 7 jsem tedy oblékl do responsivního tématu vzhledu Skeleton a přidal k němu několik doplňkových modulů. Využil jsem rovněž modul Autcache, který si uloží kompletní HTML pro celou stránku do databáze a pak servíruje už jen předrenderovanou stránku. Umí navíc fungovat i se souborovu cache.

Web najdete na adrese KnihaDrupal.cz. Najdete na něm přehled mých dosavadních knih o Drupalu, informace o připravované knize i další zajímavé informace o Drupalu. Pokud by vás to zajímalo, můžete kouknout na stránku popisující informace o tom, z čeho je web postaven.

Reklama

Komentáře

Pěkný web i zvolená šablona.

Sice jsem Joomlista, ale je možné někde vidět Vaše weby postavené na Drupalu? Díky.

Ja sice nejsem p. Polzer, ale nasel jsem to asi tak behem jedne minuty na webu http://www.polzer.cz/ , urcite to neni vse, ale predstavu ti to asi da.

Jo, to jsou některé mé vlastní weby. Některé žijí více, jiné méně. Na www.polzer.cz mám samozřejmě i ukázky webů, které jsem stavěl pro klienty.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Doufám, že kniha o Drupal 8 bude více pro programátory. Každý už ví, jak se instaluje a nastavuje Drupal. Teď by to chtělo víc kódovat.

No... ;-)

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář