Česká verze Adobe CS5 v prodeji

V polovině dubna představená česká verze Adobe Creative Suite 5 je nyní dostupná i na našem trhu v lokalizované podobě. Photoshop, Illustrator a další aplikace tak můžete využívat i v češtině.
reklama

Podrobně jsme o novinkách v Adobe CS5 psali v článku Novinky v Adobe CS5: 64 bitů, rychlost, funkce jako z amerických filmů. Nynější ceny uvedené v tiskové zprávě se mírně liší, zřejmě kvůli pohybu kurzu dolaru.

Odhadované koncové ceny jednotlivých sad budou 61 100 Kč za CS5 Master Collection, 45 300 Kč za CS5 Design Premium, 39 400 Kč za CS5 Web Premium, 53 500 Kč za CS5 Production Premium a 33 500 Kč za CS5 Design Standard. Ceny jsou uvedeny bez DPH. K dispozici budou také upgrady a multilicence.

Online služby integrované do Adobe CS5 budou k dispozici po omezenou dobu bezplatně.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Adobe

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

chtel bych se zeptat jestli  je stale mozne zakoupit balík Design Premium za studentskou cenu tech 1100 jak bylo pred 3 rokami a jestli to jde uplatnit na tuhle verzi ?

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru