Čekni.cz - něco jako linkovací web

Zdravím všechny,

Před třemi dny jsem spustil nový web www.cekni.cz, který obsahuje nebo jednou snad bude obsahovat odkazy na ty nejlepší stránky na internetu.
Na první pohled vypadá Čekni.cz jako klasický linkovací web avšak na ten druhý je tu podstatný rozdíl.
Veškeré hlasy uživatelů se počítají podle lajknutí a sdílení na facebooku. Takže není třeba žádné linkovaní stačí jen navštívit web a sledovat co je nového.
Dalším rozdílem oproti jiným webům je také tématické zaměření. Jsou zde například témata http://zpravy.cekni.cz/, http://sport.cekni.cz/ nebo http://zabava.cekni.cz/. A další budou přibývat. Registrovaný uživatel, pak může sledovat jen ta témata, která ho zajímají.

Čím víc se registruje lidí tím lepší je obsah.

Tak se mrkněte a napište vaše názory.

Díky

Reklama

Bude nějak filtrovaný český obsah? Vidím tam jen anglické weby s oblibou v milionech, což asi něco českého těžko překoná. Pak ale nechápu, proč je web v češtině.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

To momentálně beru jako nutné zlo než se zaregistruje dost lidí od kterých bych mohl ty data tahat. Na úvodce tam jsou převážně videa z youtube. V jednotlivých kategoriích jako jsou např ty zprávy http://zpravy.cekni.cz/ už je jen úzce zaměřený obsah, který je česky. Ty témata budou postupně přibývat podle toho jaká mě napadnou. Nebo o jaká si někdo řekne. ... Později chci dodělat možnst, že si každý registrovaný uživatel bude moct založit své téma a zobrazovat jen weby, které bude chtít on sám. ... Až tam bude dost obsahu tak mám v plánu youtube a videa obecně z úvodky úplně vyfiltrovat a nechat je jen ve své kategorii http://klipy.cekni.cz/ . Pak už bude mít i další obsah reálnou šanci dostat se do popředí.

Obecně ale sázím spíš na jednotlivé kategorie, které budou úzce zaměřené než na to že se někdo bude snažit protlačit web na první místo na úvodce.

Jinak informace o vývoji zveřejňuju na FB http://www.facebook.com/pages/%C4%8Ceknicz/220702958017992

Má v dneší době cenu odkazy (např. překladatelské stránky) vkládat? Pomohl by někdo s tím? Potřeboval bych dle údajných rad asi 500 odkazů.

Přidat komentář