Čekni.cz - něco jako linkovací web

Zdravím všechny,

Před třemi dny jsem spustil nový web www.cekni.cz, který obsahuje nebo jednou snad bude obsahovat odkazy na ty nejlepší stránky na internetu.
Na první pohled vypadá Čekni.cz jako klasický linkovací web avšak na ten druhý je tu podstatný rozdíl.
Veškeré hlasy uživatelů se počítají podle lajknutí a sdílení na facebooku. Takže není třeba žádné linkovaní stačí jen navštívit web a sledovat co je nového.
Dalším rozdílem oproti jiným webům je také tématické zaměření. Jsou zde například témata http://zpravy.cekni.cz/, http://sport.cekni.cz/ nebo http://zabava.cekni.cz/. A další budou přibývat. Registrovaný uživatel, pak může sledovat jen ta témata, která ho zajímají.

Čím víc se registruje lidí tím lepší je obsah.

Tak se mrkněte a napište vaše názory.

Díky

Profile picture for user Jan Polzer

Bude nějak filtrovaný český obsah? Vidím tam jen anglické weby s oblibou v milionech, což asi něco českého těžko překoná. Pak ale nechápu, proč je web v češtině.

návštěvník

To momentálně beru jako nutné zlo než se zaregistruje dost lidí od kterých bych mohl ty data tahat. Na úvodce tam jsou převážně videa z youtube. V jednotlivých kategoriích jako jsou např ty zprávy http://zpravy.cekni.cz/ už je jen úzce zaměřený obsah, který je česky. Ty témata budou postupně přibývat podle toho jaká mě napadnou. Nebo o jaká si někdo řekne. ... Později chci dodělat možnst, že si každý registrovaný uživatel bude moct založit své téma a zobrazovat jen weby, které bude chtít on sám. ... Až tam bude dost obsahu tak mám v plánu youtube a videa obecně z úvodky úplně vyfiltrovat a nechat je jen ve své kategorii http://klipy.cekni.cz/ . Pak už bude mít i další obsah reálnou šanci dostat se do popředí.

Obecně ale sázím spíš na jednotlivé kategorie, které budou úzce zaměřené než na to že se někdo bude snažit protlačit web na první místo na úvodce.

Jinak informace o vývoji zveřejňuju na FB http://www.facebook.com/pages/%C4%8Ceknicz/220702958017992

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru