CCK node reference

Dobrý den,

mohu poprosit o radu? Snažím se v Ubercartu na stránce s dílčím zbožím (node od produktu) vložit link na obrázek vysvětlivek k velikostem, který by se otevřel jako popup window nebo pomocí lighboxu. Bohužel tato stránka není konfigurovatelná pomocí views. Jako řešení mě napadlo použít node reference v CCK, kde odkazuji na obrázek, který je uložený jako node. Jenže zde je zádrhel. Jak zajistit, aby se nenačetla stránka s obrázkem, ale pouze samotný obrázek ve vyskakovacím okně? Potřebuji na obrázek odkázat přes link. Předpokládám, že existuje mnohem jednodušší řešení, než které mě napadlo, protože zde je asi nezbytný zásah do kódu node reference. Předem děkuji za pomoc. :)

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru