Canon představil trojici nových tiskáren

Společnost Canon oznámila, že na trh v řádu týdnů uvede 3 nové tiskárny spadající pod sérii imagePrograf, což je řada produktů specializující se na tisky velkých formátů. Na své si tak přijdu zejména fotografové a grafická studia.
reklama

Jak 44palcový imagePrograf iPF8300, tak i 24palcové modely imagePrograf 6350/6300 slibují tisk v nejvyšší profesionální kvalitě díky svému speciálnímu pigmentovému inkoustu LUCIA EX. Dle firmy Wilhelm Research by černobílý tisk měl vydržet kolem 200 let a barevný stále více než pěkných 75 let.

Canon představil trojici nových tiskáren

Pokud jde o další vlastnosti, tak za zmínku určitě stojí rozšířený barevný gamut, který zajišťuje pigmentová inkoustová sada LUCIA EX s 12 barvami. To vše znamená, že lze dosáhnout zhruba o 20 % většího barevného rozpětí, než jaké zvládla tiskárna Canon imagePrograf iPFx100. Novinky též disponují novým plug-inem do Photoshopu a 80 GB HDD (kromě nejlevnějšího modelu). Cena za modely iPF8300/6350/6300 bude následující: 5 995 USD, 3 995 USD a 3 695 USD.

Zdroj: PC Mag

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru