CA vydalo freewarovou verzi aplikace Nimsoft Monitor

Společnost CA Technologies včera spustila CA Nimsoft Monitor Snap, bezplatnou verzi svého softwaru Nimsoft Monitor používanou pro správu a monitorování informačních technologií.
reklama

V rámci nové verze mohou uživatelé CA Nimsoft Monitor Snap bezplatně monitorovat až třicet zařízení. Podle CA bylo hlavním cílem vydání freewarové verze poskytnutí kompletního balíku Nimsoft Monitor Snap bez časových omezení. Jasné je, že cílem CA je přimět uživatele jeho aplikace k tomu, aby upgradovali na placenou verzi, jež umožňuje monitorovat více, než tři desítky zařízení.

Jak uvádí společnost ve své tiskové zprávě, Nimsoft Monitor Snap lze zprovoznit během hodiny a aplikace umožňuje spravovat a monitorovat sítě, fyzické či virtuální servery, úložiště a databáze. Software, který je postaven na kódu Nimsoft Monitor Release 7, je dostupný v Anglickém, Čínském, Japonském, Španělském a Portugalském jazyce. Nimsoft Monitor Snap má přímo konkurovat monitorovacím nástrojům společností SolarWinds a Spiceworks.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru