C4 Hosting pro Drupal a Joomla nyní s lepšími parametry

Webhosting C4 známý podporou open source redakčních systémů navyšuje kapacitu ze 2 GB na 4 GB a přináší nové služby, jako například uploader open source systémů.

Reklama

Zvýšení kapacity diskového prostoru pro webovou prezentaci se nijak neprojevilo na ceně. Web včetně domény můžete hostovat za 1200 Kč ročně. Parametry Webhostingu C4 zahrnují také PHP 5, MySQL 5, mod_rewrite, webmail, antivir, antispam a administrační systém.

Co se uploaderu redakčních systémů týče, najdete jej na adrese navody.c4.cz/upload-balicku. Momentálně podporuje systémy Drupal, Joomla, PhpBB, Presta Shop a WordPress. Nahrávání na zvolený server je řešeno buď s využitím SCP nebo s pomocí FTP.

Rovněž se můžete podívat na statistiky využití těchto a dalších redakčních systémů na serverech Webhostingu C4.

Reklama

Komentáře

firma c4.cz na hostování drupalu je asi opravdu nejlepší - mám tam nejmenší problémy s během systému. Automatický instalační balíčky s veškerým nastavením jsou velmi dobře udělány. Jen admin menu pro statistiku např. platby, možnost nastavení cronu a některé další administrace tam stále chybí. Technická podpora z jejich strany v případě problému je bezkonkurenční - porovnávám asi 5 firem co poskytuje hosting (Forpsi, Hosting90, Banan, Česky hosting....). Stojí za to si existující hostingy na C4.cz přesunout - mají velmi dobře vypracován návod i v tomto případě.

Přidat komentář