C4 Hosting pro Drupal a Joomla nyní s lepšími parametry

Webhosting C4 známý podporou open source redakčních systémů navyšuje kapacitu ze 2 GB na 4 GB a přináší nové služby, jako například uploader open source systémů.
reklama

Zvýšení kapacity diskového prostoru pro webovou prezentaci se nijak neprojevilo na ceně. Web včetně domény můžete hostovat za 1200 Kč ročně. Parametry Webhostingu C4 zahrnují také PHP 5, MySQL 5, mod_rewrite, webmail, antivir, antispam a administrační systém.

Co se uploaderu redakčních systémů týče, najdete jej na adrese navody.c4.cz/upload-balicku. Momentálně podporuje systémy Drupal, Joomla, PhpBB, Presta Shop a WordPress. Nahrávání na zvolený server je řešeno buď s využitím SCP nebo s pomocí FTP.

Rovněž se můžete podívat na statistiky využití těchto a dalších redakčních systémů na serverech Webhostingu C4.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Profile picture for user vomi

firma c4.cz na hostování drupalu je asi opravdu nejlepší - mám tam nejmenší problémy s během systému. Automatický instalační balíčky s veškerým nastavením jsou velmi dobře udělány. Jen admin menu pro statistiku např. platby, možnost nastavení cronu a některé další administrace tam stále chybí. Technická podpora z jejich strany v případě problému je bezkonkurenční - porovnávám asi 5 firem co poskytuje hosting (Forpsi, Hosting90, Banan, Česky hosting....). Stojí za to si existující hostingy na C4.cz přesunout - mají velmi dobře vypracován návod i v tomto případě.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru