Build 7955 Windows 8 ukázal nové funkce

Poté, co na internet včera unikl nový build Windows 8, bylo opět objeveno několik funkcí, které nová verze operačního systému nabídne.

Reklama

První z nich je tzv. “immersive browser,” což je nový jednoduchý prohlížeč. Podle zveřejněných screenshotů tento prohlížeč uživatelům nabídne velmi zjednodušené rozhraní, a to pouze tlačítka Vpřed a Zpět, adresový řádek, tlačítka Aktualizovat a Oblíbené.

Druhá funkce se jmenuje “History Vault” a půjde o funkci podobnou Apple Time Machine. History Vault bude spravovat všechny uložené soubory v čase, díky čemuž uživatelé budou moci obnovit jejich původní stav (nebo obnovit zcela smazané soubory). I když celá funkce v následujících měsících dozná ještě řadu změn, celá myšlenka se týká toho, že uživatel bude moci obnovit jednotlivé soubory (oproti Bodu obnovy v současných Windows, jenž obnoví celý systém k danému datu).

Nový build Windows 8 navíc přinesl vylepšené efekty kurzoru myši a klávesnice.Na YouTube byla k dispozici ukázka ve formě videa, Microsoft však využil nárokování autorských práv a video již bylo odstraněno.

Na videu bylo také vidět, že Microsoft pracuje na nových efektech pro tablety, což znamená, že Windows 8 bude dobře využitelný i na mobilních zařízeních. Nejnovější build Windows 8 se objevil na soukromém FTP serveru na betaarchive.com, odkud se dostal na torrentové stránky.

Zdroj: Techspot

Reklama

Přidat komentář