Budou uživatele zajímat dvě verze Windows Mobile najednou?

Nejnovější informace naznačují tomu, že Microsoft uvede Windows Mobile 6.5 v říjnu a poté Windows Mobile 7.0 ve 4. kvartále příštího roku.
reklama

To samo o sobě by ještě ani tak nebylo zajímavé, jako spíše informace, že Microsoft zřejmě minimálně uvažuje o pokrytí trhu mobilních operačních systémů za pomoci "dual-platform strategy". Důvody, proč se takto Microsoft hodlá zachovat jsou prosté - aby mohl lépe konkurovat Android OS a dalším mobilním OS.

Společnost jako taková informaci ani nepotvrdila ani nevyvrátila. Je tedy poměrně slušně pravděpodobné, že se skutečně od Microsoftu dočkáme nabídky více mobilních OS najednou. Nakonec, když může mít desktopový systém několik verzí, proč by nemohl i ten mobilní? Názory odborníků na tuto ideu jsou ale však spíše negativní - prý podobné pokusy zatím jen více zmátly chudáka zákazníka.

Zdroj: Betanews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru