BuddyFuse: Google Talk, Twitter a další ve Windows Live Messengeru

Pamatujete si, jak se asi před rokem objevily zvěsti, že Windows Live Messenger bude podporovat ICQ? To se nestalo, ovšem komunikační program Windows Live Messenger se již brzy dočká provázanosti s Google Talkem, Twitterem a dalšími sítěmi. Alespoň to slibuje nový projekt BuddyFuse.
reklama

Díky BuddyFuse budete moci do Windows Live Messengeru zařadit kontakty z Google Talku a sledovat v něm zprávy z Twitteru. Půjde o doplněk pro Windows Live Messenger, takže do budoucna se teoreticky otevírá možnost provázanosti i s dalšími komunikačními sítěmi.

Zatím je BuddyFuse v přípravě a slibuje brzké uvolnění první verze ke stažení. Podrobnosti najdete na webu www.buddyfuse.com.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru