Box zdvojnásobil kapacitu bezplatných účtů

Box včera představil několik změn, které se dotknou společností a jednotlivců. Společnost zveřejnila nové plány s atraktivnějšími cenami pro malé a střední firmy a zdvojnásobila prostor u bezplatných uživatelských účtů.

Reklama

Bezplatný účet určený pro běžné uživatele nyní poskytuje k ukládání dat na cloudu 10GB namísto 5GB. Firmy této nabídky nemohou (nebo by alespoň neměly) využívat – Box pro ně představil vlastní nové plány. Prvním z nich je Starter, jenž nabídne 100GB sdíleného prostoru pro až deset uživatelů za pět dolarů na uživatele na měsíc. S tím, jak firma roste, může přejít na vyšší plán s označením Business. Ten nabízí 1TB prostoru a propojení s firemními aplikacemi typu Active Directory nebo Salesforce.com spolu s pokročilými administrativními nástroji. To vše za patnáct dolarů na uživatele na měsíc.

I když Box není nejlevnější na trhu, oproti konkurenci nabízí lepší administrativní a firemní nástroje, přičemž spolupracuje i s dalšími službami a vývojáři a nabízí tak ucelený ekosystém, v rámci něhož se data automaticky ukládají na cloud. "Ať už jste malá poradenská společnost, velká stavební firma, středně velké zdravotnické centrum nebo startup, Box vám nabídne nástroje, díky nimž bude váš byznys konkurenceschopnější. Chceme pomoci velkým firmám stejně jako těm malým," uvedl šéf Box Aaron Levie na oficiálním blogu.

Zdroj: PCW

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář