BlackBerry vydalo privátní betaverzi aplikace BBM

Společnost BlackBerry začala zpřístupňovat privátní betaverzi své nové aplikace s názvem BBM, která je určena pro správu zařízení fungujících na různých operačních systémech.

Reklama

Vybraní uživatelé již dostali pozvánku k testování aplikace na iOS a Androidu. Zatím to vypadá, že pozvání byli pouze členové Beta Zone a přátelé a rodiny zaměstnanců BlackBerry. Ti, kteří spadají do těchto skupin, aplikaci najdou pod kolonkou Eligible Programs v BlackBerry BetaZone. "BlackBerry začalo s interním testováním BBM na Androidu a iOS. Pozvali jsme zaměstnance, kteří mohou dále přizvat rodinu a přátele k účasti na tomto programu," uvedl mluvčí Blackberry. Netrvalo to dlouho a na internetu se objevily screenshoty BBM běžícím na Androidu.

Aplikace BBM vyžaduje Android 4.0 Ice Cream Sandwich/iOS 6 nebo vyšší. BlackBerry již dříve uvedlo, že svou aplikaci určenou pro správu zařízení na různých platformách vydá do konce léta. Společnost nyní dodala, že BBM prochází schvalovacím procesem u Apple i Googlu a jakmile tento bude dokončen, bude vydána i finální verze produktu.

Zdroj: Techspot

 

Reklama

Přidat komentář