BlackBerry vydalo privátní betaverzi aplikace BBM

Společnost BlackBerry začala zpřístupňovat privátní betaverzi své nové aplikace s názvem BBM, která je určena pro správu zařízení fungujících na různých operačních systémech.
reklama

Vybraní uživatelé již dostali pozvánku k testování aplikace na iOS a Androidu. Zatím to vypadá, že pozvání byli pouze členové Beta Zone a přátelé a rodiny zaměstnanců BlackBerry. Ti, kteří spadají do těchto skupin, aplikaci najdou pod kolonkou Eligible Programs v BlackBerry BetaZone. "BlackBerry začalo s interním testováním BBM na Androidu a iOS. Pozvali jsme zaměstnance, kteří mohou dále přizvat rodinu a přátele k účasti na tomto programu," uvedl mluvčí Blackberry. Netrvalo to dlouho a na internetu se objevily screenshoty BBM běžícím na Androidu.

Aplikace BBM vyžaduje Android 4.0 Ice Cream Sandwich/iOS 6 nebo vyšší. BlackBerry již dříve uvedlo, že svou aplikaci určenou pro správu zařízení na různých platformách vydá do konce léta. Společnost nyní dodala, že BBM prochází schvalovacím procesem u Apple i Googlu a jakmile tento bude dokončen, bude vydána i finální verze produktu.

Zdroj: Techspot

 

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru