BlackBerry končí se službou BBM Music

Společnost BlackBerry v e-mailu rozeslaném předplatitelům oznámila, že druhého června ukončí fungování služby BBM Music.
reklama

Platícím zákazníkům nebude účtován poplatek za květen a dostanou také zdarma měsíc předplatného pro službu Rdio. Podle mnoha expertů byl BBM Music odsouzen k zániku již od svého počátku kvůli svému unikátnímu byznysovému modelu. Za 4.99 dolarů měsíčně si předplatitelé mohli stáhnout do svého zařízení padesát skladeb z katalogu čítajícím několik milionů písniček. Pokud se navíc ke službě připojili i známí uživatele, které měl v kontaktech, dostal přístup k dalším 50 skladbám.

Jakmile se tak uživateli podařilo přesvědčit jeho přátele a známé, aby se ke službě připojili, mohl se dostat k velkému množství hudby. Problém však spočíval především v tom, že konkurenční hudební služby nabízejí neomezený přístup k celému svému katalogu hudby bez dalších omezení. Nutno podotknout, že konec BBM Music nijak neovlivní uživatele BB10, jelikož tato služba se nikdy na novou platformu nedostala. BlackBerry svým uživatelům doporučuje, aby si aplikaci BBM Music po ukončení provozu služby smazali.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru