BitTorrent vydá placenou verzi µTorrentu

BitTorrent včera oznámil, že na podzim vydá prémiovou verzi svého klienta µTorrent s přídavkem Plus, který nabídne bonusové funkce.
reklama

Podle společnosti bude µTorrent Plus novou verzí oblíbeného klienta a nebude tak nahrazovat stávající µTorrent - ten bude dostupný stejně jako doposud a vývojáři na něm budou i nadále pracovat. I když bližší informace nejsou dostupné, µTorrent Plus byl podle vyjádření společnosti navržen pro uživatele, kteří "hledají jednotné řešení k vyhledání, stažení a přehrání obsahu na jakémkoli zařízení."

µTorrent Plus údajně bude eliminovat problémy s kodeky a kompatibilitou při přehrávání obsahu na různých zařízeních. Není zatím jasné, zda má tento projekt něco společného s Chrystalisem, novým torrentovým klientem, jehož alfa verze se objevila v březnu 2011. BitTorrent dříve v tomto měsíci oslavil své desáté narozeniny a podle statistik jej používá každý měsíc 100 milionů uživatelů.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru