BitTorrent Torque umožní využít sílu torrentů ve webovém prohlížeči

Společnost, která stojí za populární aplikací uTorrent představila nový projekt s názvem BitTorrent Torque, který uživatelům umožní proměnit webové prohlížeče ve sdílecí huby.
reklama

"Torque je JavaScriptové rozhraní k torrentovému klientu, které umožňuje využít všech schopností BitTorrentu pro webové vývojáře. Jednoduše řečeno, umožňuje využít naši technologii k vytvoření zcela nových služeb pro uživatele za pomoci pouze několika řádků kódu," řekl hlavní vývojář Patrick Williams. V současné době jsou dostupné dva přídavky: první s názvem Paddle Over umožňuje díky funkci drag and drop přenášet data na sociálních sítích a sdílet je na jiných počítačích, druhý přídavek s názvem OneClick pak lze využít k přeměně typického stahování torrentových souborů na jednoduché stažení torrentu v rámci prohlížeče. OneClick je zatím dostupný pouze pro Chrome.

Budoucí přídavky Torque umožní více využít potenciál torrentu a nabídnou mimo jiné streaming videa, kódování dat, skenování virů a další. Je třeba podotknout, že Torque je nyní ve fázi alfa testování, takže se zcela jistě vyskytnou nějaké chyby.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru