Bing začíná konečně pohánět vyhledávač Yahoo!

Někteří uživatelé vyhledávače Yahoo! během tohoto týdne pod výsledky svého hledání poprvé uvidí nápis "Powered by Bing."
reklama

Tento týden začíná veřejná fáze obřího obchodu, který mezi sebou v minulém roce uzavřely společnosti Microsoft a Yahoo!. V rámci něj se Microsoft zavázal poskytovat Yahoo! technologie, které slouží k hledání v jeho vyhledávači a přebral celkovou zodpovědnost za jejich zobrazování. Webmasteři, kteří spolupracovali s Yahoo! na produktech jako BOSS (build your own search service/vytvořte si svůj vlastní vyhledávač) se podle včerejšího vyjádření společnosti nemusejí ničeho obávat, služba poběží i nadále. Yahoo! však nově začne za využívání služby vybírat poplatky.

Smůlu budou však mít uživatelé oblíbeného balíku služeb Search Monkey, který bude zrušen. Bing začne Yahoo! nejprve pohánět ve Spojených státech a Kanadě, do zbytku světa se dostane až později. Webmasteři, kteří budou mít nějaké problémy nebo budou chtít zvýraznit své stránky, tak musejí použít jak službu Site Explorer pro stránky Yahoo!, tak Bing Webmaster Central pro stránky Bingu.

Zdroj: CNET

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru