Bing přináší další propojení se sociálními sítěmi

Bing přidává do svého vyhledávače nové sociální funkce - uživatelům mimo jiné umožní "lajkovat" a komentovat příspěvky přátel na Facebooku přímo ze svých stránek.
reklama

V březnu tohoto roku Bing rozšířil svůj prostřední sloupec ve vyhledávači tak, aby obsahoval více sociálních informací z Facebooku, Twitteru a sítě Klout. Tzv. Social Sidebar v Bingu pak byl vyladěn tak, aby obsahoval více obsahu od uživatelových přátel na Facebooku jako jsou aktualizace stavů, komentáře nebo sdílené odkazy. Lidé se však na obsah ze sociálních sítí mohli pouze dívat a nemohli do něj zasahovat.

"Nyní se můžete při svém hledání dívat na to, co asi vaši přátelé ví o tom, co hledáte a spojit se s nimi bez toho, abyste museli opouštět Bing," uvedli vývojáři na oficiálním blogu spolu s příkladem: uživatel hledá lístky na koncert Beynocé a jeden z jeho přátel na Facebooku napsal, že má jeden lístek navíc - uživatel mu tak může rovnou z Bingu napsat (celou dobu je samozřejmě třeba být přihlášen k Facebooku). 

Zdroj: CNET

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru