Bing porazil Google v úspěšnosti hledání

Vyhledávač Bing od Microsoftu má sice mnohem menší zastoupení na trhu, než Google, podle nové studie je však mnohem přesnější.
reklama

I když Američané k 66 % svých hledání v červenci použili Google, byla úspěšnost jejich hledání 68%, zatímco u konkurenčního Yahoo a Bingu byla více než 80%. Úspěšné hledání je definováno jako takové, při němž člověk opravdu klikne na jeden z odkazů ve vyhledávači. Vyplývá to z nové analýzy společnosti Experian Hitwise, která se objevila jen pár týdnů poté, co IT experti začali mluvit o tom, že by Microsoft měl Bing prodat.

Například list New York Times napsal, že jelikož kontroluje jen okolo 27% amerického trhu, stal se tento vyhledávač pro Microsoft "pouhým rozptýlením pozornosti při jejím dalším rozvoji". Na to reagoval ComputerWorld, podle kterého je 27% trhu pro Microsoft stále "úžasnou příležitostí.“ Podle studie společnosti Experian Hitwise byl červenec třetím měsícem v řadě, ve kterém podíl Bingu na americkém trhu vzrostl.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru