Bill Gates již není nejbohatším mužem planety

Kontroverzní osobnost Billa Gatese, která byla až donedávna symbolem Microsoftu, také platila za nejbohatší, co do finanční otázky. Časy se nám ovšem změnily, takže pokud máte v oblibě přísloví o nejbohatším muži světa, rozhodně si dnes aktualizujte data.
reklama

Pokud jde o Billa Gatese, tak pravda je taková, že je dnes pouze druhým nejbohatším mužem na světě. Ještě že založil nadaci, která jej plně vytěžuje, jinak nevíme, jak by se s tím srovnával... A kdo že si to vlastně dovolil Billa Gatese překonat? Ještě nežli si to prozradíme v dalším odstavci, zkuste si sami tipnout.

Ať vás dlouho nenapínáme, dle hodnocení časopisu Forbes to je Carlos Slim Helú, jinak CEO mexických operátorů Telmex, Telcel a Améric Móvil. Uznáváme, byl to oříšek. Bill Gates se může každopádně uklidňovat tím, že mezera mezi nimi není nikterak velká – 53,5 miliard USD pro Slima vůči 53 miliardám u Gatesových.

Zdroj: AppScout

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru