BEZnehody.cz: nový portál o rizikových křižovatkách a silnicích

Nově vznikající portál BEZnehody.cz nabízí informace o nebezpečných úsecích českých silnic. Kromě tipů, jak tato místa bezpečně projet, zde najdete i další informace z bezpečnosti silničního provozu.
reklama

Portál BEZnehody.cz vznikl v rámci projektu ECODrive - Hospodárně a bezpečně na silnici. K projektu se postupně přidali také BESIP, Policie ČR, Allianz pojišťovna, Fakulta dopravní ČVUT v Praze a společnost FT Online.

BEZnehody.cz se snaží od jiných podobných portálů odlišit tím, že řidiče seznámí s rizikovým místem a poskytne již zmíněný návod, jak tímto místem bezpečně projet. Databáze rizikových míst je také implementována v navigacích Dynavix jako jedna z vrstev bodů zájmu (POI).

BEZnehody.cz

BEZnehody.cz

Ke dni vydání této zprávy obsahuje databáze na serveru www.beznehody.cz přes 800 rizikových míst. Do databáze mohou přispívat sami řidiči, a to buď přímo fotodokumentací nebo nahlášením nebezpečného místa.

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru