Betaverze náhrady Google Readeru od Digg bude vydána 26. června

Vývojáři z Digg.com v uplynulých 90 dnech pracovali na náhradě RSS čtečky od Googlu a nyní oznámili, že její betaverzi vydají už 26. června.
reklama

Podpora Google Readeru bude ukončena 1. července a pětičlenný tým Diggu se proto rozhodl, že betaverzi své vlastní čtečky vydá několik dnů před tímto datem. Vývojáři na oficiálním blogu uvedli, že čtečka bude vydávána v jednotlivých fázích, jelikož jednorázové vydání plnohodnotné verze v tak krátkém časovém úseku by bylo problematické. Co se týká cílového uživatele, tím má být podle Diggu člověk, jenž je závislý na každodenní dostupnosti, stabilitě a rychlosti RSS čtečky.

Podle odezvy testerů se vývojáři rozhodli vydat čtečku rychle, zachovat jednoduché uživatelské rozhraní a umožňovat uživatelům importovat feedy a adresáře z Google Readeru. Kromě toho se uživatelé samozřejmě dočkají i základních funkcí jako sdílení, ukládání, organizování a přidávání RSS kanálů. V příštích šedesáti dnech se pak vývojáři budou soustředit na aplikaci pro Android, vylepšení rychlosti a integraci čtečky do služeb třetích stran. Spolu s tím přibydou lepší nástroje na třídění, filtrování a hodnocení feedů. Započnou také práce na vyhledávání a upozorněních, i když tyto dvě funkce se objeví až za delší dobu.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru